Moje konto

Poniżej znajdują się kursy w których uczestniczysz. Na dole strony znajdują się szczegóły Twojego konta. W celu zmiany hasła należy kliknąć "Szczegóły konta". Automatycznie wygenerowane hasło (obecne hasło) zostało przesłane drogą elektroniczną na podany, podczas składania zamówienia, adres e-mail. W przypadku trudności w odnalezieniu maila - sprawdź proszę wszystkie zakładki w programie pocztowym, w tym SPAM. W przypadku pytań, służymy pomocą, napisz do nas wiadomość na adres e-mail: marlena@sztamborskakursy.pl.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.

Kursy rysunkowe

Rozpocznij naukę rysunku już teraz!

237,60 zł

Kurs rysunku

Materiały wideo dostępne na platformie. Widoki z boku, dzięki czemu zobaczysz postawę ciała i ruch ręki podczas rysowania. Widoki z góry, które dokładnie pokazują proces powstawania pracy. Roczny dostęp do lekcji wideo.

O kursie

Ukończono 0%
0/70 Kroków

45,60 zł

E-Book

Zbiór skanów rysunków krok po kroku. Szczegółowy opis ćwiczeń. Forma książki w formacie B5, którą możesz wydrukować. Roczny dostęp do ebooka.

O kursie

Ukończono 0%
0/71 Kroków

269,60 zł

Kurs rysunku + E-Book

Pełen pakiet, czyli skany prac przerabianych na lekcjach wideo. Widoki rysowanych rzeczy z boku, od góry i w formie skanów.mPełna forma – ebook i lekcje wideo dopełniają się wzajemnie. Roczny dostęp do platformy. Dodatkowe materiały rysunkowe udostępniane co drugą lekcję.

O kursie

Ukończono 0%
0/77 Kroków